KONST / Litografier / Färglitografi 16009283
*
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2024
kl 20:26:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 16:15:42
1
200 kr
26/2 20:18:25
2
150 kr
26/2 20:18:25
1
200 kr (Budbetjänt)
26/2 20:19:48
2
250 kr
26/2 20:21:14
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28
-
9033 Färglitografi
Peder Duke (1938-2003), Sverige. Dona . Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:28
-
9052 Färglitografi
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad och..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:19
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/2 16:15:42 | 1 | 200 kr |
26/2 20:18:25 | 2 | 150 kr |
26/2 20:18:25 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/2 20:19:48 | 2 | 250 kr |
26/2 20:21:14 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28 -
9033 Färglitografi
Peder Duke (1938-2003), Sverige. Dona . Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:28 -
9052 Färglitografi
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Signerad och..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:19